Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan működik az utánvétel?

Hogyan működik az utánvétel?

Figyelt kérdés
Rosszul tettem fel a kérdést de Mind1 így is jó, az lenne a kérdésem hogy hogy ha elküldtem egy csomagot és a vevő kifizette, akkor én milyen úton kapom meg a pénzt ha nincs bank kártyám a póstás hozza vagy hogy van ez?

2020. okt. 1. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
mivel küldted a csomagot?
2020. okt. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Postán adtam fel
2020. okt. 1. 14:42
 3/6 anonim ***** válasza:

akkor postán fogod megkapni

Meg lehet jlölni azt is hogy számlára utalják, de ha ezt nem tetted akkor a postás fogja majd hozni

2020. okt. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csomagfeladáskor amit választottál. Ha nincs számlaszámod feltételezem lakcímre fog menni. Jön egy utalvány, postás viszi, ha nincs otthon aki átvegye értesítőt hagy. 10 munkanapig feltudod venni az értesítőn jelölt postahelyen. Lakcímkártyát kérni fogják, ha azon nem az szerepel, mint ahova szól az utalvány, szabályosan nem veheted át a pénzt.
2020. okt. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mit jelent a "postai utánvétel"? Tudod, hogy működik?

csomagnet.hu › blog-entry › mit-jelent-a-postai-utanvet...

Tudod, hogy működik? Csomagnet.hu. Mit jelent a "postai utánvétel"? Tudod, hogy működik? Az utánvét jelentése nem mindenki számára tiszta, pedig ennek a ...


Utánvét | GLS szállítmányozás

gls-group.eu › szolgaltatasok › utanvet

Utánvétes csomag szállítása: a kézbesítésnél a címzett készpénzzel, hitelkártyáva vagy bankkártyával kifizeti az áru ellenértékét. A GLS napi rendszerességgel ...

2020. okt. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 BlackSword ***** válasza:
0%
Fizetsz, megkapod... nem túl bonyolult...
2020. okt. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!