Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan fejlesszem a laptopom...

Hogyan fejlesszem a laptopom tárhelyét?

Figyelt kérdés

Van egy laptopom nagyon kevés rajta a tárhely 15 GB úgy hogy nincs rajta semmi nem sok mindent tudok a gépekről. Szóval van olyan megoldás hogy ezt a tárhelyet bővítsem? pendrive-al vagy valamivel mert így kB. semmit nem lehet vele csinálni

A válaszokat előre is köszönöm.



2020. aug. 23. 09:13
 1/6 A kérdező kommentje:
A szabad tárhely 15GB az össz tárhelye pedíg 28,4GB
2020. aug. 23. 09:16
 2/6 anonim ***** válasza:
külső merevlemez?
2020. aug. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bele kell nyomni egy akár használtan (kockázata persze van)olcsón kapható merevlemezt.

Vagy: most vettem telekre, laptopba 128-as SSD-t 6500-ért.

Még sokkal gyorsabb is lesz tőle...

2020. aug. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Osszes hely 28,4GB? Ott valami santit. Nezd meg, van-e tobb meghajto (D, E stb), ha igen, akkor a 28,4GB (C) csak particio meret. Ha a tobbin van szabad hely, kis szerencsevel atcsoportosithato C-re.

Ha nincs tobb meghajto, akkor a 28,4GB egy oreg 30GB-os IDE HDD lehet, tehat az SSD-rol mondjunk le.

2020. aug. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Milyen laptop pontosan?
2020. aug. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Na ezt nehéz elhinni. Hacsak nem pár forintért vetted a laptopot. Manapság alap egy 500as hdd, vagy ha ssd akkor is 256 vagy 128Gb.


Ha mégis ez lenne, akkor cseréld ki, ha ilyen kicsi van benne nem érdemes külső tárhellyel kínlódni.


Nekem egy 500Gb ssd van benne, külsőnek meg egy 1 terás hdd. De a külsőt inkább otthoni hálózatra fogom kötni, hogy ne csak én érjem el.

2020. aug. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!