Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen multimétert vegyek?

Milyen multimétert vegyek?

Figyelt kérdés
Olyan lenne jó, amit boltban meg tudok venni Budapesten, mert nincs most időm szállításra várni. Alap dolgok kellenek csak, de ha nem kell sokat ráfizetni, akkor legyen benne több funkció. Szóval legyen magas az ár-érték aránya. Előre is köszönöm a segítséget!

2020. aug. 5. 00:09
 1/5 anonim ***** válasza:

"legyen benne több funkció."

A multiméter a nevében hordozza, hogy alapból több funkcióra képes.

2020. aug. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gondolok a hőmérséklettől kezdve, elemteszten át, a kapacitásig mindenre, ami nem az Ohm törvény mértékegységeit számolja.
2020. aug. 5. 00:22
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Írd be a googleba "multiméter Budapest" s találsz boltokat is, ahol árulnak...
2020. aug. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Már majdnem segítettem, de megnéztem a kérdező által berakott Bayer Zsolt videót.

Ezek után oldd meg, hülyegyerek!

2020. aug. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kapacitást az életben nem mértem multiméterrel, a hőmérsékletet is csak a hűtőben és a strand vizét. Egy elemen nem tudom, mit akarsz tesztelni azon kívül, hogy megméred a kapocsfeszültségét, amire bármelyik típus jó. Én 20 évig egy típust használtam, MY-64-est, ami bár tud kapacitást és tranzisztort is mérni, ilyen alkatrészeket csak beépítve mértem működés közben.
2020. aug. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!