Zsumilan kérdése:

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy ps4-en és az vettem észre hogy mikor játszok egy idő után kikapcsol a kontroller és ha megnyomom rajta a ps gombot csak villog és nem csatlakozik rá! Még usb-vel se sikerül! Csak akkor ha kikapcsolom a ps-t és újra bekapcsolom de egy idő után ugyanúgy kikapcsol a kontroller! Mi lehet a baj? Előre is köszönöm a válaszokat!

2020. júl. 29. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Elemhiba?
2020. júl. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkumulátoros! És mind a 2-vel ez van, de nem tudom mi lehet vele
2020. júl. 30. 09:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban jársz, ha a Sony supportnál kérdezel rá
2020. júl. 31. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!