Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy tudom magam úgy törölni/t...

Hogy tudom magam úgy törölni/tiltani magam facebookról, hogy kitörlődjenek az üzenetek amiket írtam?

Figyelt kérdés

2020. júl. 27. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
A másik félnél? Úgy nem tudod csak eltűnik a neved és a képed nála. Törölt felhasználó fog nála megjelenni.
2020. júl. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Sehogy, ami az internetre felkerül, az ott is marad.
2020. júl. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy.
2020. júl. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Szia!


Sajnos nem fogod tudni törölni az összes nyomodat a Facebookról, mert amint elküldesz egy üzenetet, az onnantól kezdve bekerül egy másik ember "postaládájába", és hiába törlöd magad, vagy függeszted fel a fiókodat, az üzeneteid ott fognak maradni. A hangüzenetek azonban el fognak tűnni.

2020. júl. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sehogy. Törölni a saját profilodat tudod, az üzeneteid, kommentjeid, stb, ettől nem fognak törlődni.
2020. júl. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%

Ha kitiltanak, akkor az összes hozzászólásod minden oldalról eltűnik mindenestől....a nagy tesó figyel:D

A privátokat nem tudom, de elvileg az is megy a levesbe.

Sértsd meg a szabályokat több pontban s jégre teszik profilod mindenestől, aztán sz@rd le.

2020. júl. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, a fb-kommenteket utólag is ki lehet törölni, bár hogy egyben-e a profil törlésével együtt, azt nem tudom.


A messenger üzenetek viszont nem fognak törlődni. Azokat két mód van törölni: 1. elküldés után 10 percen belül manuálisan, egyesével 2. ha "titkos beszélgetés"-ben és eleve időzítve küldöd őket (bizony, ilyet is lehet, csak fb-bácsi nem köti az orrunkra, hogy náluk csak egy eldugott funkció, ami alapvető kéne hogy legyen :))


Mivel feltételezem, régebbi üzeneteket akarsz törölni: sajnos azt nem lehet. Ha törlöd magad/tiltod az illetőt, akkor annyi, hogy nála eltűnik a neved és a profilképed az adott chatablakból, de a szöveg megmarad.

2020. júl. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ki lehet törölni, de csak egyesével, sziszifuszi munka.
2020. júl. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!