Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Androidos telefonon ha este...

Androidos telefonon ha este bekapcsolva hagyom a wifit, akkor a wifi "használódik"?

Figyelt kérdés

Elég bénán van megfogalmazva,de ez az amatőr kérdés számomra még mindig nem egyértelmű. Szóval ha éjszaka töltőn van a telefonom alvó módban,és be van kapcsolva a wifi, akkor a wifi ugyanúgy ,fogy le,mintha aktívan használnám a telefont?

Vagy nincs összefüggés?

A gyors válaszokat köszönöm!:)



2020. ápr. 20. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
igen, használja a wifit lezárt képernyőn is, ha ezt érted alvó mód alatt
2020. ápr. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de ez a dolga.
2020. ápr. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

a wifi ugyanúgy ,fogy le,mintha aktívan használnám a telefont?"

Mit jelent nálad az hogy 'lefogy a wifi'?

2020. ápr. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha be van kapcsolva a wifi, akkor továbbra is kapsz értesítést az olyan alkalmazásokból, ahol be van kapcsolva az értesítés küldés. (pl. facebook vagy messenger)

De a vezetékes wifi általában nem tud lefogyni. Mobilinternet az igen, vagy esetleg a hordozható.

2020. ápr. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#4-es vagyok.

Szóval amikor bekapcsolt wifinél le van zárva a telefon, a facebook meg ezek küldenek értesítést, ami fogyasztja a netet. Állítsd be a beállításoknal, hogy melyik alkalmazások futhatnak a háttérben.

2020. ápr. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!!!:))

Nem korlátlan a wifink,ezért értem úgy hogy lefogy egyszer csak. Tényleg nagyon hülyén fogalmaztam meg,ezt belátom és ezért elnézést. Igen, egyébként az alvó módot lezárt képernyőként értettem

Mégegyszer nagyon köszönöm!

2020. ápr. 20. 21:35
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Miféle netszolgáltató az, ahol forgalmi korlát van? Hagyd ott őket, de nagyon sürgősen!
2020. ápr. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!