Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tanácsot szeretnék kérni...

Tanácsot szeretnék kérni laptopvásárláshoz. Milyet vegyek?

Figyelt kérdés
Szóval, szeretnék a későbbiekben 3D grafikus lenni és arra a lennék kíváncsi, hogy melyik laptop lenne erre a legalkalmasabb? Utánaolvastam már de szeretnék valós véleményeket is látni. Én gondolkoztam az alienware laptopon. Olyan laptop kellene ami animációt, több programot is elbír probléma nélkül. Örülnék ha ezzel foglalkozók is segítenének esetleges személyes tanácsokkal. 😇😊

2020. ápr. 15. 13:27
 1/2 szántóvető ***** válasza:

[link]

van még razer blade 15 ugyanilyen kiépítésben, 4000usd körüli áron,a gyártó honlapján.ezek a legerősebb,munkára való kártyák.

2020. ápr. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Árkategória? Elengedhetetlen, hogy laptop legyen? Mert PC-t olcsóbban lehet kihozni.
2020. máj. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!