Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » RGB zenére vibrálós/világítós...

RGB zenére vibrálós/világítós LED csíkoknál ez lehet probléma?

Figyelt kérdés

Ha veszek egy mikrofonnal beépített LED tápot (arra gondolok ami össze van kötve a LED szalaggal és áram ellátásra szolgál) akkor nagyon hangos zenénél 70-90 decibelnél nem fog folyamatosan világítani mivel valószínűleg a hangosabb/mélyebb hangokra vált színt, változtatja a fényerejét stb.

És esetleg nem lehet valamilyen módon megoldani, hogy jack kábellel összekötöm és a teljesen tiszta zenét használja világítási alapul?



2020. márc. 26. 16:06
 1/2 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Zenevezérlő lehet többféle, bár én is csak neten láttam ilyeneket, de simán elképzelhető olyan automatikus szintszabályzó, mint régen a kazettás magnókban is volt, a felvételi szint stabilizálására.

Vagy egy kézi potméter, amivel beállítod.

Line input is elképzelhető, erre már nem emlékszem, hogy láttam-e ilyet is.

2020. márc. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Zzzoli ***** válasza:
Meg lehet oldani hogy vezetékkel kötöd össze, megfelelő elektronikai ismeretek birtokában.
2020. márc. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!