Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egyik másik xboxba akartam...

Taplotelapo123 kérdése:

Egyik másik xboxba akartam bejelentkezni fifa 20ba. De amikor bejelentkeztem akkor egy teljesen új ultimate teamot indítot. Elveszett a régi? A másik xboxon még bevan jelentkezve akkor ott megmaradt az account? Írjak a supportnak?

Figyelt kérdés

Fifa 20

Fifa

Foci

Account

EA

Help

support



2020. márc. 7. 19:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Egyszerre nem lehetsz bejelentkezve ugyanazzal az accounttal két helyről Xboxon. Egyébként pedig az Xbox (ha online vagy) kb 5 percenként biztonsági másolatot csinál a mentésekről és feltölti azokat központi szerverekre. Ha bárhonnan máshonnan jelentkezel be akkor szinkronizálja azokat azzal a géppel, általában amikor a játék elindul vagy amikor nyomsz egy gombot a játék fő képernyőjén. Ha esetleg nagyon nyomogatod mondjuk Az A gombot amikor a játék elindul akkor elképzelhető, hogy megszakítod ezt a folyamatot. Ugyanis amikor felugrik a szinkronizálási ablak akkor az automatikusan elindul és csak egyetlen egy gomb van (ami ki is van jelölve, tehát csak A-t kell nyomnod): a megszakítás.

Ilyenkor hiába vagy bejelentkezve ugyanabba a profilba a mentés nincs a gépen.

2020. márc. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!