Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ez a villanykörte jó lenne...

Ez a villanykörte jó lenne villanyhoz?

Figyelt kérdés

[link]


Egy ilyet szeretnék venni, és a csillárba akarom becsavarni, de nem tudom, hogy ez mennyire számít erősnek. Egy kb 5x5 méteres szobát be tudna úgy világítani, hogy tudja mellette normálisan tanulni, meg ilyenek? Vagy ha gyenge, és tudtok ilyen változtatható színűből erősebbet, akkor jöhetnek linkek.


2020. febr. 8. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
E27 foglalatba jó. Kb egy 60 wattos hagyományos izzónak felel meg a fényereje fehér fény üzemmódban.
2020. febr. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És az jónak számít?
2020. febr. 8. 18:29
 3/7 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Én az 5 m * 5 m-es nappalim csillárjába 4 db LED körtét tettem. Egyenként 806 lumen. Így kellemes.
2020. febr. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
A tanulóasztalodon legyen asztali lámpa! Kellemesebb, nincs árnyék. Kevesebbet fogyaszt. Ha nem akarsz asztali lámpát, akkor 10-11 W-os LED-égő kell.
2020. febr. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megnéztem, hogy a mostani izzóm hány wattos, 8.5, szóval jó lesz ez.
2020. febr. 8. 18:47
 6/7 Szirty ***** válasza:

RGB LED tanuláshoz?

Miért is?

2020. febr. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tanuláshoz kell, csak ha pl tanulok, akkor a sima fehér módban tudjon úgy világítani, hogy lássak valamit.
2020. febr. 8. 19:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!