Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Biológia szakra milyen noteboo...

Biológia szakra milyen notebookot ajánlanátok? A keret: 360. 000 ft.

Figyelt kérdés

2020. febr. 1. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Helló, ez így elég tág fogalom, több dolgot kéne még tudni arról, hogy mire szeretnéd használni a laptopodat. Nyilván ha csak a tanulása, illetve netezésre / filmnézésre szeretnél egy viszonylag jó akkumulátorral rendelkező laptopot, akkor tudnék neked javasolni egy laptopot úgy, hogy még maradna is valamennyi pénzed:


Ez a laptop az Asus ZenBook szériából való darab: Asus ZenBook 14 UX410UA-GV215T. Előnye hogy alig van súlya, így táskában könnyen hordozható, és nagyjából 8-9 órát bír ki egy feltöltéssel, illetve a merevlemez a lassú HDD helyett egy hipergyors SSD. Ha érdekelne, itt egy árajánlat hozzá:


[link]

2020. febr. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Biológia szakra nem kell semmilyen speciális notebook. Office fusson rajta és ennyi.


Sokkal inkább az számít, hogy te mire használnád. Vigye a komolyabb játékokat, videót vágnál vele, sokáig bírja az akku, strapabíró legyen, stb.

2020. febr. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szóval, igazából nekem tényleg csak tanulásra kellene. Szóval, nem nagyon akarnám cseszegetni játékokra, filmezésre (erre van asztali gép, telefonom...)

Tehát gondolok itt arra, hogy World, Excel, Pdf formátumu könyvek stb. Tudom, hogy ezt az összes gép viszi, csak számít nekem a gyorsasága, könnyedsége, akkumulátora, meg sokáig kitartson. Egy olyan 15 év legyen meg benne. Sajnos, -bár már tanulom- nem nagyon értem, hogy mikor mit kellene figyelembe venni.

2020. febr. 1. 23:28
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a válaszokat, nagy segítségek voltak!
2020. febr. 1. 23:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!