PS4 vagy Xbox one/s?

Figyelt kérdés
Nem tudom el dönteni hogy Xbox vagy ps-et vegyek.ugyanis az xboxon van ez a live ami kötelező ha úgy tudom.De a ps-nel nem tudom hogy van e ilyen!Melyiket vegyem?Egy kis segítséget legyszives.

2020. jan. 4. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél online játszani akkor PS4-en is meg kell venned a ps+ tagságot, boltokban ugyanannyiba kerül mint az Xbox live gold, viszont személyes tapasztalatom az, hogy a Live Gold sokszor akciós, pl. most is 300 Ft volt 3 hónap Gamepass ultimate
2020. jan. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
PS4-re annyival tobb es jobb exkluziv jatek van, hogy nekem ez egyertelmuen eldontotte a kerdest.
2020. jan. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ps4
2020. jan. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, nelyik van a haveroknak, hogy tudjatok multizni. Ps esetében ugyanúgy mwg kell vásárolni a Ps+-t, kivéve Fortnite-hoz, a Red Dead Online az lehet, hogy ahhoz sem kell, mert mintha úgy reklámozták volna.
2020. jan. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék multizni.MAX tesommal.De akkor 1 platformot választunk.akkor szerintem xbox
2020. jan. 5. 00:54
 6/9 A kérdező kommentje:
De akkor hogy van ez az Xbox live gold.Vagy gamepass vagy ez hogy? Legyszives valaki magyarázza el.
2020. jan. 5. 00:56
 7/9 A kérdező kommentje:
És ha már Xbox akkor one vagy one S?
2020. jan. 5. 00:57
 8/9 anonim ***** válasza:

Xbox Game Pass Ultimate-hoz nem kell külön Live Gold, már benne van, ezért is nagyon jó ajánlat 300Ft-ért 3 hónapra, csodálkozom hogy még mindig van.

Ezek a játékok mind játszhatóak az Ultimate Pass-al:

[link]


Sima One konzolt tudtommal már nem árulnak, már csak az S (Slim) változatot, illetve az X-et.

2020. jan. 5. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat.
2020. jan. 5. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!