Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » E-cigi liquid milyen típusok...

E-cigi liquid milyen típusok vannak, milyen márkát érdemes venni?

Figyelt kérdés
Nemrégiben vásároltam egy Geekvape aegis mini-t, viszont a liquidek között nem vagyok kiigazodva. Láttam olyat is aki keveri magának ,de sajnos nem tudom ,hogy csak olyan van-e vagy esetleg van előre kevert is vagy amit nem kell keverni. Nagyon kezdő vagyok ebben a témában és nem nagyon találok választ a kérdéseimre. Illetve milyen márkákat keressek ami minőségbe és ár-érték arányba is megfelelő.A válaszokat előre is köszönöm.

2019. aug. 23. 20:32
 1/4 A kérdező kommentje:
Csak a nikotin mentes liquidről lenne szó!
2019. aug. 23. 20:34
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia, van olyan is amit te keversz (ez a legjobb árban) és van olyan is amit már csak bele kell tölteni (5x áron). Nem nagy dolog magadnak keverni linkelek neked oldalakat és + egy videót én innen tanultam.


Videó: [link]


Innen érdemes rendelni: [link]


Ha van kérdésed írj privátba.

2019. aug. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a márkák amit érdemes venni: big mouth, heisenberg kék (kedvencem eddig a best), DAMPFLION, COFFEE MILL SNV, IMPERIA, BOZZ Pure, de mivel nem tudom, hogy milyen ízeket kedvelsz így elég nehéz.
2019. aug. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ sikerült mindent megérteni ,egyenlőre előre kevertet fogok venni.
2019. aug. 23. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!