Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen PDA-t vegyek a férjemne...

Milyen PDA-t vegyek a férjemnek ajándékba?

Figyelt kérdés
2007. dec. 9. 01:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Amilyenre pénzed van. Elég tág határok között mozog az áruk.

Szerintem nem szerencsés egy férfinak műszaki cikket venni az ő jelenléte nélkül, mivel fennáll a veszélye, hogy nem a megfelelő darabot választod, vagy hiányzik róla valami, ami feltétlen kellene neki, de te még sosem hallottál róla. Pont ma voltam MediaMarktban, és személyesen meggyőződhettem az eladók hozzánemértéséről.

Tudom, hogy meglepetés, meg minden, de ne kockáztass ennyi pénzt szerintem hogy esetleg ne legyen megfelelő neki, és a fiókban porosodjon az ajándékod.

Inkább nézzétek át együtt a kínálatot, mondjuk itt:


[link]

2007. dec. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Fujitsu-Siemens vagy HTC terméket ajánlok. Nézz körül, mi a legoptimálisabb.
2008. dec. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Tudni kellene, hogy mire akarja használni. Alap a Windows Mobile 6, ezen belül lehet benne telefon, dupla simes telefon, navigáció, wifi, bluetooth, memóriakártya foglalat, teljes billentyűzet. Ezek csak a fontosabb lehetőségek. Elkülönül a belső memória az adatok és a programok részére. A program memória felel meg az asztali gép merevlemezének, az adat memória a chipes memóriának. Amit a napokban láttam és nagyon tetszett: ACER DX900 (E-ten Glofish). Ez 145 ezer forint, két sim kártyát kezel, VGA felbontású és nagyon strapabíró.
2009. márc. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!