Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy visszahúzódó srácot miért...

Egy visszahúzódó srácot miért röhögnek ki már azért, ha pusztán csak beszél?

Figyelt kérdés
2-3 garázda alfahím szivatja a visszahúzódót és már azért kiröhögik, ha megszólal. Erre kell válasz ez miért van.
2010. júl. 10. 20:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Mert az alfahímek köztudottan nem az agyi teljesítményükről híresek, és mivel saját agyfa.szságukat és debilségüket nem veszik észre, csak mást tudnak kinevetni, mert ahhoz értenek igazán.

A másik meg, hogy a kis pi.csák előtt ők ettől fúhdemenők és királyak lesznek

2010. júl. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
20:30: English speaker undetected.
2010. júl. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

hát igen velem is ez a helyzet, csak én lány vagyok

ez ellen csak annyit tudsz tenni, hogy befogod ennyi

2010. júl. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
hát én a helyedben úgy visszapofáznék nekik, ahogy csal lehet.... de előtte elmennék vmi küzdősportra így 1. nemcsak, hogy nem fog már érdekelni a dolog, mert lefoglalom magam hanem 2. ha visszapofázok és elkezdenek keménykedni akkor pofánb....om őket. Utolsó lánynak meg annyit h az nem megoldás ha nem szol semmit, mitől tartasz, hogy megvernek a kis ribancok?:D
2010. júl. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
hogy kiutálnak, néha 1-2 beszólás ennyi, de ha ez állandó lenne még a végén öngyilkos lennék, így is már gondolkodtam ezen
2010. júl. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
szerencsére velem még nem fordult elő mert nem vagyok visszahúzodó pont az ellenkezője vagyok, de néha előfordult már hogy kiröhögtek ilyenkor figyelmen kivül hagyom, nem ütném le mert azzal csak magamnak csinálok bajt.
2010. júl. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Pusztán nem csak beszélni kéne, hanem illene olykor terelni is :)
2010. júl. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!