Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok fáradtabb ha...

Miért vagyok fáradtabb ha többet pihenhetek?

Figyelt kérdés

Nem biztos jó topicba írom, de szerintem van köze hozzá.



A lényeg, hogy amikor nem "pörög az élet", otthon vagyok, nincs semmi dolgom, akkor valamiért sokkal kevesebb energiám van, mint az aktívabb időszakokban. Pl egyetemen azokban a félévekben, amikor sok tárgyam volt, szinte minden nap voltak óráim, gyakrabban mentem emberek közé, akkor jobban elfáradtam a nap végére, de általánosságban jobb volt a közérzetem, és energikus voltam, viszont amikor egész félévben volt 2 tantárgyam, amiből az egyikre csak ritkán kellett bejárni, és nem dolgoztam, punnyadtam a koliban, akkor egész nap fáradt voltam, még felállni is fárasztó volt, pedig sportolok. Amikor nincs dolgom, akkor is csinálok dolgot magamnak, olvasok, tanulok pluszba, edzek, stb, de ezekhez is kevesebb az energia.


Ez valami mentális dolog lehet? Az hogy "akció" hatására hirtelen energikusabb leszek, és a kedvem is jobb lesz...



2019. júl. 1. 12:50
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt jobb dolog a rendszeres élet.

Ha a szervezeted tudja, hogy most mi következik, akkor sokkal jobban teljesít.

Másrészt, ha van olyan célod, amit szerinted is érdemes követni, akkor sokkal több energiád lesz rá.

2019. júl. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!