Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szűkszavú vagyok az élet...

Attila.@21 kérdése:

Szűkszavú vagyok az élet minden területén! :/ Hogyan tudnék beszédesebb lenni?

Figyelt kérdés
Segitséget szeretnék kérni az oldal látogatóitól! Szűkszavú, csendes gyerek. Tudok ezen valahogyan változtazni vagy jobb lesz, ha neletörődök ebbe?
2019. ápr. 8. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is az vagyok. Jó ez így.
2019. ápr. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem ez nem jó így! Ahoz, hogy az életben helyt tudjak állni ahoz szükséges a kellő kommunikációs készség.
2019. ápr. 9. 15:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Ahhoz 2h mindig, kivéve mikor, de két há!

Ja bocs, csak látványában zavart.

Szóval én világ életemben csendes voltam, kivéve mikor, de mindig csendesebb voltam.

Mikor "próbáltam" beszédesebb lenni, egy idő után csendesebb lettem megint, aztán beletörődtem és ahhoz mindig 2h.

2019. ápr. 10. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintetek létezik erre olyan megoldás, ami gyökeresen megváltoztatja a beszédkészséget?
2019. ápr. 13. 16:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is az voltam. Ezek csak gátlások és bizonytalanság. Én megváltoztam. Neked is menni fog ha tisztelni szeretni és becsülni fogod önmagad.


Kezdetnek kezd ezzel:

youtube.com/watch?v=aSDAA_o2Nec&list=PLmgR5zoIs0c-TLoONhGI0bX1oZeZq2z2p&pbj


Ha gondolod később írhatsz konkrét tanácsokért.

2019. máj. 7. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!