Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tudjak csinálni ha szex...

Piroska_0306 kérdése:

Mit tudjak csinálni ha szex közben nem tudok elmenni, de magamnak viszont igen? 18L

Figyelt kérdés

Mi az oka ennek?

Nagyon kínosnak érzem ilyenkor magam.



2019. márc. 31. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor együttlét közben is izgasd a csiklódat, vagy a partnered tegye ezt. Az ok, hogy nagyon sok nő szimplán attól, hogy ki-be jár a férfi nemi szerv, attól nem tud elélvezni, vagy csak azután, hogy kellőképpen megismerte a saját testét, hogy mi és hogyan jó neki.
2019. márc. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én is ezzel a “problémával “ szenvedtem sokáig és rosszul éreztem magam miatta nagyon ... de amióta a jelenlegi párommal együtt vagyunk nem érzem rosszul magam miatta ..mi leültünk egy pohár alkohol melle és megbeszéltük ezt az egészet ő megértette és azóta az az elő játékunk hogy izgatjuk egymást kézzel egészen addig amíg én el nem megyek ... vagy ha nem aktus előtt hanem utan de mindig kényeztet amíg elnem megyek ... szóval nem veled van a baj ezt meg kell beszélni

23/N

2019. ápr. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2019. ápr. 1. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!