Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Telefon függőséggel mit lehet...

Telefon függőséggel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
2018. júl. 2. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Pofon egyszerű: megbeszélünk egy helyszínt és időpontot, átadod nekem a telefonod, aztán elválnak útjaink... (Remélem, márkás cuccról van szó, mert 50 ezer alatti használt mobil kell a francnak.) :D
2018. júl. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Le kell tenni. Nincs más megoldás. Más dolgokat kell csinálni helyette, vagyis módosítani a berögzült sémákat, pl. utazás közben inkább olvasni, rejtvényt fejteni, nézni a környezetet, otthon pedig határt szabni a nyomkodásnak, mi tudom én, adsz magadnak egy órát telefonozásra, de utána mást csinálsz stb.
2018. júl. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ha t mobilos felhívod őket es elkell küldened sms ben az imei számot. 72 órán belül küldik a kódot. Idegen sik karit be , kódot beütni és független is lesz. Pannonnál be kell menni szolgáltatóhoz. Ha nincs rá hűség ki van fizetve akkor mindez ingyen van.
2018. júl. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

A tmobilnal a 1414-t kell hívni arrol a számról, amit függetleníteni akarsz!

A Google-ban minden szolgáltató fenn van,mit és hogy jell csinálni!

2018. júl. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, és úgy látszik én értelmeztem másképp a kérdést?!
2018. júl. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#2 nem értetted félre, nem véletlen az önismeret kategóriába tettem
2018. júl. 3. 00:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor jó :) csak mert kezdtem kakukktojásnak érezni magam a többi válasz láttán.
2018. júl. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!