Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok bunkó mindenkivel?

Miért vagyok bunkó mindenkivel?

Figyelt kérdés
Nem akarok az lenni, de valahogy nem megy nekem ez a jópofizás, hiába is próbálkozom. Interneten sokat ismerkedtem eddig, és mindig azt kapom a pofámba, hogy flegma, bunkó vagyok. Hogyan tanuljak meg kevésbé az lenni? Nem vagyok nagyképű, nem tartom magam szépnek, de az embereket valahogy nem kedvelem, és ez sajnos érződik is a beszédemen és a ,,kedvességemen is." Mit tegyek? Nem akarok életem végéig magamra maradni, mert nem tudom hogy kell viselkedni. 16L
2018. febr. 19. 01:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
"...de az embereket valahogy nem kedvelem." Senkit? Mert úgy elég nehéz lesz.
2018. febr. 19. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát senkit.
2018. febr. 19. 02:37
 3/8 anonim válasza:

Tippre nem vagy túl boldog. Tudom, tudom, közhely.

Én úgy oldottam meg, hogy állandóan éjjeli műszakot vállalok a munkahelyemen, így alig találkozom emberekkel és napi szinten is csak 2-3 emberrel beszélek. Viszont én nem is keresem a társaságot. A legtöbb ember úszik a kis rózsaszín világában és nem látják mennyire értelmetlen minden.

2018. febr. 20. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én boldog vagyok, nem tudom honnan szedted az ellenkezőjét.
2018. febr. 20. 04:35
 5/8 anonim válasza:
Akkor hát elnézésed kérem, viszont ha boldog vagy, nem találsz közös programokat az emberekkel, akikkel aztán jól kijönnél?
2018. febr. 22. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Milyen programokat?
2018. febr. 22. 04:07
 7/8 anonim válasza:
Autós találkozók, airsoft, csoportos bringatúrák, nyári tábor... Biztos van olyan amit te is szeretsz.
2018. febr. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyik sem érdekel.
2018. febr. 24. 01:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!