Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok olyan könnyen...

Miért vagyok olyan könnyen felejthető?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor felmerült már bennem az a kérdés, hogy miért van az, hogy valakivel hosszú ideig nagyon jól elvagyunk (gondolok itt akár barátságra, akár szerelemre), majd valami kapcsán az életünk teljesen más irányba sodródik, de engem érdekelne a másik élete, a másik pedig csak úgy elfelejt...Annyira bűn, hogy attól mert egy párkapcsolat mondjuk véget ért engem még érdekel a másik sorsa? Nem mondom, hogy napi szinten beszélnék vele. De miért van az, hogy rám se hederít? Megértem én, hogy Ő boldog mással, nem is visszakapni szeretném, de attól még nem kellene úgy tenni, mintha sosem ismertük volna egymást.

Barátság szempontjából sem értem hogy lehet az, hogy valakivel évekig nagyon jó barátságban vagyunk, majd egy ici-pici hülyeség miatt nem is köszönünk egymásnak.

Hogy lehet az, hogy az a sok jó eltörpül egy kis probléma mellett.

Lehet nem tudom teljesen kifejezni ezeket a gondolatokat, amik bennem kavarodnak,de nagyon bántanak ezek a dolgok. És valahogy úgy érzem, hogy ezért sem akarok már senkihez sem kötődni.



2018. jan. 21. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így voltam...máig is..engem is bánt..sokan lemorzsolódtak mikor férjhez mentem és gyerekem született már nem voltam szórakoztató vagy mi:(( ..és ha én nem írok rájuk eszükbe sem jut..nem tudom igazából miért van ez ennyi problémájuk lenne? Nem hinném..

És igen pontosan már fél az ember kötődni egy idő után:((

De alakultak azóta barátságok és működnek úgy tűnik..pl.innen:) szóval van ám remény! 43/N

2018. jan. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez sok esetben így van.Valakivel jól megvagytok,mondhatni azt is egy hullámhosszon vagytok,majd egy idő múlva eltávolodtok.Sok oka lehet ennek.Lehet a másik személy életében változások álltak be és már másként néz a dolgokra,kapcsolatokra.Voltak ilyen személyek az életemben.Később már ott tartottunk nem is írt vissza nagyon az üzeneteimre vagy csak sablonosan.Hagytam az egészet,utána nem is jelentkezett az illető.Volt aki nem volt olyan közeli barát,de jóban voltunk.Időnként hallottuk egymást utána abbamaradt.írtam neki Karácsonykor,Húsvétkor kérdeztem hogy van,mivel foglalkozik.Nem jött válasz.Mostmár nem is igénylem,hogy jelentkezzenek ezek a személyek.

Közeli barát is volt aki csúnyán elintézett.Az volt a legfájdalmasabb.És igen egy idő után már tényleg nehéz kötődni valakihez.De nem szabad feladni a reményt,mert bármikor besétálhat egy igaz barát az életünkbe észrevétlenül is.

2018. jan. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!