Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szeretnék vagány lenni, de...

Szeretnék vagány lenni, de nem tudom, hogy lehetnék?!

Figyelt kérdés
Az van én egy kissé vissza húzódó lány vagyok és szeretnék változni, de nem tudom hogyan. Sokan mondják, hogy többször engedjem le a hajam, de nekem mindig össze gubancolódik. A ruháim egész jók. Szeretek olvasni és kicsit stréber is vagyok. De valahogy változtatnék. Ha tudtok segítetek?!

2017. nov. 23. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Legyél laza
2017. nov. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ne akarj megváltozni. Csak add önmagadat.
2017. nov. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A vagányságot nem lehet tanulni. Az belülről jön. Ha neked ilyen a stílusod akkor maradj ilyen. Próbáld meg magad jól érezni a bőrödbe. Ne akarj más lenni
2017. dec. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha jók a cuccaid attól vagány nem leszel csak menő. Olyan valaki aki követi a divatot. Stílusod lesz, követed a többieket. Stréber vagy? Ez gondot jelent? Ettől ne érezd magad rosszul, bár a suliban ezt nem szeretik, irígységből. Ha könnyen megy a tanulás, ott vagy az elsők közt akkor ez a hasznodra válik, legalább több lesz a szabadidőd míg mások görnyednek majd a könyvek fölött. Most nem érzéd ezt pozítvumként de majd fogod. Az tök jó ha szeretsz olvasni olyan dolgokat ismersz meg amit csak a könyvekből lehet. Szókincs, képzelőerő, kreativitás, lesz vagy már van aki meg ilyen szeretne lenni, talán olyan mint te de fél elismerni. Milyen a kapcsolatod a barátaiddal? Otthonülő típus vagy? Ha igen ezen változtass. Sportolj vagy táncolj ami most nagy divat. Az ember jelleme ott sokat változik. Visszahúzódó voltam de ha kell lazán kiállok akár egy színpadra is pedig sosem gondoltam volna. Lógj a barátaiddal és hidd el a jellemed sokat fog változni. Átformálódsz. Új szokásokat viselkedési formákat vehetsz át. Önmagad maradsz de mégis több leszel. Szerepet nem játszhatunk sokáig ezért nem érdemes másnak látszani és lehet, hogy felnézel valakire, olyan akarsz lenni mint ő de nem biztos, hogy szeretnéd az életét. Nem tudhatod, milyen az élete, vannak e problémái. Mindennek van valami oka, annak is, hogy te változni akarsz, vagány akarsz lenni. De mi okból, nem fogad be egy társaság, esetleg kiközösítve érzed magad vagy ,hogy dolgokból kihagynak? Ha igen sajna a problémád nem egyedi, ha úgy érzed tudnék segíteni bátran írhatsz ha nem, akkor remélem valami hasznosat is írtam számodra.
2018. jan. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!