Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetnék karizmatikus...

Hogyan lehetnék karizmatikus személyiség? Kit tartasz karizmatikusnak?

Figyelt kérdés
Szóval ez ilyen 2in1 kérdés. Szeretnék választ kapni rá,hogy te kit tartasz igazán karizmatikus személynek, miért, és tippek hogy én hogyan lehetnék az. :-) Sokan mondják,hogy különleges személyiségem van de csak akkor, amikor már valamennyire megismertek. Hogyan érhetném el,hogy már első ránézésre nyomot hagyjak az emberek emlékezetében? (és itt nem az extrém külsőre gondolok, azt már tapasztaltam tinédzserkorom idején és rájöttem ,hogy az nem én vagyok. egyáltalán nem külsőre gondolok hanem valamire ami belülről fakad de megérzik az emberek.) Előre is köszi a válaszokat! :)
2010. máj. 29. 19:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Add magadat!Ne színészkedj...mutasd ki az érzelmeidet!Ne adj a rossz véleményekre,csak a jókra!Legyenek kétségeid másokkal szemben,ne bízz meg vakon senkiben!Lazulj el..ne legyél görcsös,mint a tömegemberek..
2010. máj. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!