Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért megy el egyre jobban a...

Miért megy el egyre jobban a kedvem egy időtöltéstől amit egy időben nagyon szerettem csinálni?

Figyelt kérdés

Egy időben nagyon szerettem utazgatni, és mivel magányos típus vagyok, nincs kit magammal vinnem, így egyedül csináltam. Dehát úgy is élveztem. Így országon belül, nagyjából a 100-150 km-es körzetemen belül meglátogattam bizonyos kisebb-nagyob városokat. Viszont az utóbbi hónapokban (érdekes hogy pont most, nyáron amikor az idő is a legjobb lenne hozzá), egyre inkább megy el ettől az egésztől a kedvem. Nem tesz már annyira boldoggá csak jóval ritkábban. Sokszor vagyok közben lehangolt, vagy érzem úgy hogy semmi értelme nem volt eljönni. Jóval nehezebben veszem már rá magam egy adott útra, előtte ezerszer végig gondolom hogy most akkor menjek-e vagy ne menjek. Furcsa nekem ez és nem is értem mi lehet az oka, hogy egy időben tök nagy életkedvvel csináltam, elég sok pénz el is ment rá igazából, most meg ehhez sincs már kedvem sokszor, de itthon dögleni se.


Lehet kezdek belebetegedni a magányba és azért?


2017. júl. 29. 07:33
 1/2 A kérdező kommentje:
Két város van ahova ha elmegyek esetleg tudok találkozni egy ott élő távoli ismerőssel, de az idő nagy részét nem az teszi ki, a másik meg hogy jó ritkán tudnak rám időt szakítani
2017. júl. 29. 07:35
 2/2 anonim ***** válasza:

Helló!


Szerintem idővel átértékelődnek az emberben a kicsontosodott szokások. Olyankor változtatni kell ezen. Az élet nincs a születésedkor bebetonozva. Válts hobbit, ismerkedj, keress társat magadnak. Így az élet is szebb. :)

2017. aug. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!