Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok mindig háttérben?...

Miért vagyok mindig háttérben? Tizenöt vagyok, lány, és többen mondták, hogy antiszociális...

Figyelt kérdés
Ami igaz, hogy nagyon ritkán megyek oda magamtól másokhoz, mert jól elvagyok egymagamban is egy MP3 lejátszóval. Ha hozzám szólnak szívesen beszélgetek, de hozzám se nagyon szólnak. Valamint, ha én mondok akármit, akkor legtöbbször fel se veszik. Nem vagyok se plázapatkány se gót, szerintem nekem beazonosíthatatlan a stílusom, és állítólag szép vagyok, de mindezek ellenére se fiúk, se lányok nem szokták keresni a társaságom...
2008. okt. 17. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért v mindig a háttérben mert a leírás alapján nem akarsz középpontban lenni.Ha azt akarod, hogy te legyél akire mki figyel húzd ki a füledből a dugót, menj oda, beszélgess,csinálj programokat másokkal.Magyarul neked kell tenned vmit ha ez a célod. A stílus meg nem számít, az ember Ember akarjon lenni ne mindenféle skatulyába húzott vki.
2008. okt. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez valószínűleg azért van,mert ahogy írod,elvagy egymagadban is.Nyitnod kell mások felé,ha azt akarod,hogy beszélgessenek,barátkozzanak veled.Nyugodtan te is kezdeményezhetsz beszélgetést a többiekkel.Ha nyitottabb leszel mások felé,akkor valószínűleg ők is másképpen fognak hozzád viszonyulni,többet fognak veled beszélgetni stb.
2008. okt. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy soha nem is próbálok senkivel se kapcsolatot létesíteni, de mintha egyszerűen nem jelentenék semmit, és arra se lennék érdemes, hogy válaszoljanak, vagy akármi más =(
2008. okt. 18. 15:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is így érzek.
2014. jan. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!