Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szeretem a legjobb barátom....

Szeretem a legjobb barátom. Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Tegnap beszélgettünk és ő is mondta hogy szeret. Érdemes lenne 2 év barátságot feláldozni? Nagyon szeretem!! És vele szeretnék nagyon sok ideje lenni együtt.. még nem csókolóztam és ő mondta, hogy megtanítana szívesen mert nagyon szeret.. de van egy másik csaj akit még szeret és őt ölelgeti meg puszilgatja és és a tangáját nézegeti... nagyon lehordtam egyszer már.. de ezt is elakarom neki mondani, hogy nagyon zavar mert a csaj minden 2. fiúval AZT akarja.. :SS

(amúgy lány vagyok, ő meg fiú)

Most hogy mondjam el neki, hogy szeretem meg hogy ez a dolog a csajjal zavar?:S

14L


2010. máj. 17. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Neharagudj de most a pasi mindketőtöket szeret?Hány éves vagy?
2010. máj. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

igen.

mind a hárman 14 évesek vagyunk

2010. máj. 17. 21:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Még nagyon fiatalok vagytok.Szerintem a barátod nem érdemel meg téged!Miaz hogy ketőt szeret?Ez hülyeség!Ne engedd,hogy ámitson,csak kihasználna,mert szerintem tudja,hogy bele vagy zugva.
2010. máj. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Ha komolyan érdekel akkor mond meg neki egy olyan pillanatban amikor alkalmas, hogy szereted és/vagy utalj rá félreérthetetlen dolgokkal...

Ha realizálta a dolgot és közelebb kerültök egymáshoz akkor azt is mond meg neki hogy zavar az hogy mással is flörtölget.

2010. máj. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

mondd meg neki, h szereted...

ennyi!

2010. máj. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
majd kinövitek
2010. máj. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezt a "túl fiatal" dumát felejtsétek már el! Majd ha 10 év múlva hasonló problémái lesznek, és most megtanulhatná mit kell csinálnia, de nem, mert azt írtátok neki hogy "túl fiatal vagy". Ez nem tanács! 24 évesen is ezt fogjátok neki mondani?


szerintem is beszéld meg vele a dolgot. Állj oda elé és pölö kezdhetnéd így:


"Szijja! Beszélhetnénk négyszemközt? Tudod, nagyon kedvellek. Elmondhatnád, hogy te most mit is akarsz...Engem szeretsz vagy őt? Mert ha őt, akkor miért mondassz ilyeneket nekem? Ha meg engem, akkor meg mire vársz még?...blablabla"


Tudod, ezt emberek között (még ilyen fiatalon is :) meglehet egyszerűen beszélni.

Ha meg nem, akkor tedd túl magad és hagyd ott, mert ez nem barátság! Hidd el annak látszik, de ha mondjuk a fiú nem szeret téged, és te szereted őt, az 1 picit nem gondolod hogy egyoldalú, és túlmeríti a barátság fogalmát?

2010. máj. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!