Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Azt miért van, hogy ha sokan...

Azt miért van, hogy ha sokan állnap körülöttem, vagy beszélnek hozzám akkor nem tudok hugyozni?

Figyelt kérdés

Több haverom is tapasztalta ,hogy ne tud hugyozni ha állnak körülötte vagy beszélnek hozzá vagy ilyesmi..

azt érzem hogy kell ,de nem jön.De ha egyedül vagyok a budiba simán megy...


2010. máj. 17. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem feszult vagy, hogy meglátják a cuccot (foleg, ha másként gondolkodnak), meg ez egyfajta magánugy, mármint a hugyozás. Ha tehetem, én is inkább boxba megyek kisdolgot végezni (nagyot meg pláne :D). De múltkor néhány csoporttársam mellettem hugyozott, én is, és simán ment :D, szóval ez inkább csak idegeneknél van.
2010. máj. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ez a probléma nem csak a fiúknál, hanem a lányoknál is előfordul


egyszerűen csak szégyenlős vagy :P

2010. máj. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én se tudok. Nyilvános helyeken a WC-t használom, ha nincs bent senki akkor a piszoárt. Ha állnak körülöttem feszült vagyok és nem jön. :D Van ez így.
2010. máj. 19. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Próbálj meg megnyugodni, és ne gondolj semmire csak egy kerek pitére...:P
2010. júl. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!