Mit jelenthet ez?
Nem tudom mit jelent ez az alom. Rettenetesen erdekes.
Az alomban az volt :A keresztanyam (pszichiáter)megorult . Megsertette a ferjet es a gyereket aki az almomban a fluimucil reklámarca volt(értsd:Ábel) és aztán öngyilkos lett. Es eloszor azt hittem apa halt meg. De aztan kiderult hogy nem o hanem ugye bar a keresztanyam es most jon az erdekesebb resz . Es mikor emeltek le a koporsot kinyilt es kivettem belole egy kepet amit beletettek. De az embert a loporsoban nem lattam. A kepen egy fiatal no allt es ami a legerdekesebb egy kicsit hasonlitott ram . De nem ismertem azt az embert. Lenyegesen olyan volt mint en szeme haja fejformaja . Minden stimmelt. De en aktivan ottvoltam. Beszelgettem meg minden . Es ez az illeto nagxobb volt mint en 20 -25 ev koruli!
Kerlek segitsetek! Csak olyan szoljon hozza aki ert ehhez vagy aki egesz biztosra tudja amit mondd . Nagyon ijeszto ez az egesz ezert csak biztos valaszokat kerek. Azt tudom halva latni magad hosszu elletet nelent!
Irjatok kerlek! Kosuoni:13L
További kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!