Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mennyit ér egy munkahely? Aki...

Mennyit ér egy munkahely? Aki becsületes akar lenni, azt simán eltiporják?

Figyelt kérdés
Ez igaz, bármerre megyek, bármit csinálok. Rákényszerítik az embert, hogy csaljon, hazudjon, lopjon. Megér ennyit egy munkahely is? Csak én érzem úgy, hogy nem?
2008. okt. 12. 00:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem NEM.

Megváltoztat. Először csak kicsit - aztán már nincs visszaút. Szméagolnak se nagyon volt.

2008. okt. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyet értek az előző válaszolóval... Sajnos én is dolgoztam ilyen helyen, és azt vettem észre hogy először kicsiben kezdi az ember a kamut, de később már reflexből megy az egész (ha rákényszerül), az embernek eszébe se jut másként csinálni a melót.
2008. okt. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

hát sajnos ezvan majdnem mindenkivel. régenvolt a jo annyi munkahely volt és kevés munkás,és megbecsülték de ha mégsem becsülték meg az embert akkor simán otthagyhatta a munkahelyét és választhatott másikat annyi lehetőség volt. mostmeg megalázzák az embert hisz ök is tisztában vannak vele hogy neked kell türni mert neked nagyobb szükséged van az állásra mint neki hogy ottdolgozz mivel később vagy találsz állást vagy nem!ő meg talál munkást mert sokan vannak munkanélküliek.

a parlament a hibás mindenért mert ott össze vissza emelik a gázt meg mindent,és olyan adokat hoznak amiket már nemkéne annyi vállalkozo csödbement,és csak azért hoznak ilyeneket mert nekik fogalmuk sincs hogy miaz a havi 60.000ft -os fizetés már az anyjuk méhében is gazdagok voltak,és azért kapnak olyan sok fizetést mert ülnek a segükön. mig aki 3 müszakban dolgozik annyit kap hogy megsem tud élni belőle.

2008. okt. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

kísért engem is az ördög minden egyes nap, de nem engedek neki...sajnos beletartozom Magyarország 13.6 % -ába jelen pillanat, de türelmesen várok, és nem fogok zsörtölődni semmin,, és akkor sem leszek erkölcstelen és becstelen, hazug, hiába "csak" ez a kiút. Az én lelkem meg lesz váltva, aki meg nem így él, az magára vessen, mindenki azt fogja kapni, amit megérdemel, és erről gondoskodva lesz...

üdv

25/F

2010. márc. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!