Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mikor valljam be? Mert egyre...

Mikor valljam be? Mert egyre jobban nyomaszt.

Figyelt kérdés

ÜDvözlöm az oldal olvasóit.

Az a nagy helyzet, hogy meleg vagyok( illetve nem voltam sráccal sohasem), de tény, hogy nem izgat fel még ,-hát kit mondjak-, Angelina Jolie sem.Voltak "normális" kapcsolataim, de valahogy sose voltam felhőtlenül boldog benne,épp ezért nem erőltettem soha, nem szerelem volt hanem társadalmi elvárás teljesítése. Ellenben ha meglátok egy srácot ( nem az első aki szembejön, hanem akiben megfog valami) akkor elkezdek róla fantáziálni. Teljesen jól érzem magam a lányok között, a külsőm-belsőm miatt egyaránt népszerű vagyok, de nem vonzódom hozzájuk szexuálisan. Olyan rossz érzés, de nem tudok mit tenni, ha a fejem tetejére állok, akkor sem fog felállni lányokra :S. De ha ezt így felvállalnám, a népszerűségem megcsappana, elterjedne, és már előre látom a rosszalló megjegyzéseket, tekinteteket közösségi helyeken ( party, kocsma, suli pl.) . Ezt meg nem akarom, de nyomaszt, mert a "neked valami csaj?" kérdésre már egyre nehezebben tudok megérthető magyarázatot adni.


2010. máj. 7. 19:13
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Ha nyomaszt ez az egész vald be .. , de először csak azoknak az embereknek akikben megbízol. Nem minden a népszerűség. Az igazi bajban mutatkoznak meg a barátok. először lehet h sokat fognak vele foglalkozni az emberek, de ezt az időszakot túl kell élni. Így is el kell fogadni az embert. És úgyanaz a srác vagy csak egyszerűen nem a lányokhoz vonzódsz ennyi. Nekem van egy meleg barátom és imádom:) szerintem jó dolog ha van egy ilyen emberke a közelünkben. Remélem tudtam segíteni. Sok szerencsét. 16/L
2010. máj. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Nem divat melegnek lenni, a melegek divatosak, ami azért más.


Neked, kedves hozzászóló pedig a saját példámat tudom alapul venni: mond el a legjobb barátodnak, de csak egynek, a dolgot és ketten könnyebb lesz. Ha pedig te is elfogadtad magadat (egy kicsit rá is leszel kényszerülve, de ez hosszútávon eredményesebb), akkor elmondhatod a többieknek is a barátod segítségével. a hírnév pedig szubjektív dolog, pl. egy Hollywoodi (??) sztárhoz képest senkik vagyunk... Remélem tudtam segíteni, ha esetleg kérdésed van nyugodtan írhatsz Privát üzenetet,

2010. máj. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

16/L: Köszönöm szépen a bátorítást,bár mindenki csak feleannyira lenne elfogadó , mint Te.

Nem hasonlítom magam a Hollywood-i sztárokhoz, a népszerűségem alatt azt értem hogy a környezetemben sokan kedvelnek.

2010. máj. 8. 13:43
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Te egy nagyon intellinges férfi lehetsz. A környezeted, ha elég érett, akkor a nemi identitásodtól függetlenül továbbra is kedvelni fog. És szerintem, nem csak az a fontos, hogy szexuálisan mi izgat fel. Fel kéne tenned Magadnak a kérdést, hogy tudnál-e élni egy férfival, vagy érzelmileg(szerelemből) is szeretni.

Az igazi barátok mindig melletted fognak állni. Van olyan személy, akinek már elmondtad, vagy esetleg tudod, ha elmondanád a kapcsolatotok nem változna?

B.

2010. máj. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

B.:

Először is szeretném megköszönni a szavaid, megtiszteltetés hogy ilyen véleménnyel vagy rólam.

Az általad feltett kérdések igen komolyak, elgondolkodtatak. Hogy együtt tudnék-e élni egy férfivel? Erre a válasz már van tapasztalatom, ugyanis kollégiumban laktam a középiskolai éveim alatt.Voltak nézeteltérések, de semmi kezelhetetlen probléma. Hogy úgy együtt élni, mint egy pár, hát bevallom még én is megborzongok kicsit a gondolattól.

A másik, hogy szeretni. Én úgy gondolom a szeretet nem attól függ fiú lány iránt táplálja vagy épp extrém esetben fiú iránt. Azt hiszem , erre a kérdésre a válasz igen, mert most is van néhány olyan baráti kapcsolatom , ahol szeretem-ragaszkodom ahhoz a srácokhoz, de csak egy esetben van szexuális vonzalmam is iránta.

Környezetemnek 80%-át sokkolná, ha ezt felvállalnám. 20% meg mindig is pletykált valami ilyesmit,nekik pedig igazolás lenne, hogy ők ezt már mikor megmondták.

Még így nem igazán mertem erről beszélgetni senkivel a környezetemből, de már keresem azt az embert akiben úgy gondolom megbízhatok annyira, hogy leüljünk és megbeszéljük.

2010. máj. 8. 16:24
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan lány vagyok, de a szituáció nagyon hasonló, csak az a különbség, hogy nekem különböző udvarló jelölteket is el kell hajtamom.

Páran tudják a baráti körből és nagyon jó érzés, hogy van még egy ember akivel mindent meg tudsz beszélni. A kitérő válaszokat meg sajonos meg kell szokni, hacsak nem akarod felválallni teljesen nyíltan.


A.

2010. máj. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
És el tudnád képzelni, hogy egy fiút mondjuk se..be tolsz? Vagy fordítva, ő téged? Hát, én ettől a belem kihányom.
2010. máj. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
0%
Bu.i-e vagy?
2010. máj. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

tudja már valaki???

sztem a szüleidnek mondd el!

2010. máj. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Igen , mostmár Te is tudod. A családommal nem olyan a kapcsolatom, hogy bármilyen jellegű bizalmas infót megosszak velük.
2010. máj. 10. 20:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!