Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ki szoktatok így érezni, mint...

Ki szoktatok így érezni, mint én? Mivel kötitek le a kezeteket?

Figyelt kérdés

Mindig csinálni akarok valamit! Nem tudok leüllni egy helybe és csak úgy elleni, hanem alkotni akarok minden másodpercben!

Meg megyek az utcán és ahogy látom az előttem lévő utca szakaszt olyan tök átlagos és elkezdek ilyen kis négyzeteket kiragadni és ilyen tök művészi fotók lehetnének! ÉS tök izgalmas, szép, kreatív dolgok! Csak így hirtelen kiragadja a szemem! Mintha fényképezne, de komolyan!

Nem tudok tanulni, mert az nem nekem lett kitalálva. Az én életem a tárgyakban van!


Anyu művészléleknek tart, így minden ünnepen persze rám hárítja a díszlettervező és megvalósító szerepet! De tök szép szokott lenni!


Nem vagyok olyan hiperszuper kreatív, nincs olyan ügyes kezem, mégis sok egyedi dolog csak úgy kipattan a fejemből!


2010. ápr. 13. 14:45
 1/3 A kérdező kommentje:

*Ti is szoktatok így érezni mint én?

Lett volna a kérdés csak nem engedélyezte

2010. ápr. 13. 14:45
 2/3 anonim ***** válasza:
Jó neked:D Én meg úgy vagyok ezzel, hogy jól tudok grafikát rajzolni, csak magamtól nem tudok kitalálni semmit, így csak képről megy a rajzolás:S pedig olyan jó lenne magamtól kialálni vmit. 17/L
2010. ápr. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sosem figyelem az utcát, csak járok rajta.

Nekem inkább az ellenkezője esik nehezemre.

2010. ápr. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!