Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tennél, ha nem félnél?...

Mit tennél, ha nem félnél? "What would you do, if you wouldn't be afraid? "

Figyelt kérdés

Egy évvel ez előtt, azt válaszoltam volna erre a kérdésre hogy: kilépnék a jelenlegi munkámból és újat keresnék, olyat, amit szeretek is csinálni.

Két hónap múlva sikerült.


Fél éve ismét feltettem magamban a kérdést, akkor a válaszom az volt: szakítanék a párommal, mert már nem vagyok belé szerelmes.

Két hónapja megtettem.


Újévkor ismét feltettem a kérdést: a válaszom az volt, új életet kezdenék valahol máshol.

Ma nyélbe ütöttem az új lakást. Jövőhéten költözök.


Te mit tennél (az életeddel) ha nem félnél?

Ha nem vagy boldog, csak tedd fel magadban a kérdést, és próbálj meg őszinte lenni saját magadhoz. Aztán - ha egy mód van rá - tenni érte.


Nekem sokat segített ez az elmúlt egy évben. Boldog vagyok.

Kedves olvasó, demélem Neked is fog.



2016. jan. 19. 15:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
#10 én vagyok a sátán szóval ez most nem jött be.
2016. jan. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
saját magamért élnék
2016. jan. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Változnék. (Fogok is mert most ballagok, de zavar, hogy nem mernék változni, ha maradnék)
2016. febr. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!