Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ilyenkor mit (nem) kéne...

Ilyenkor mit (nem) kéne tennem (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Először is, kérlek szépen, ne szidjatok le, ne ítéljetek el. Köszönöm.

Első éves kollégista vagyok, s habár nem kell túl sok időt az otthonomtól és a szeretteimtől távol töltenem, mégis minden héten kész kínszenvedés az egész. De tényleg.

Jártam pszichológushoz egy ideig, de már csak rosszabbul érzem magam, és rengeteg oldalt felkerestem, ki is próbáltam többféle dolgot, amik elméletileg segítenek a honvágy enyhítésében.

Mostanra azonban semmi se javít a helyzeten.

Éppen ezért írtam több weboldalra, ahol efféle dolgokkal (is) foglalkoznak, s a szakértők véleményét kértem. Ha jól emlékszem, három helyre írtam, egyhez kétszer is. DE NEM VÁLASZOLNAK. Látom, hogy másokét megválaszolják és kirakják a honlapra, de én még nem kaptam semmit, pedig vagy negyed éve, hogy megdobtam őket az üzenetemmel. Leellenőriztem; biztos, hogy elküldtem a leveleimet, szóval nem tudom, mit csináltam rosszul, ill. mihez kezdjek.



2016. jan. 17. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Hiányzik az otthon vagy nem tetszik a jelenlegi hely?

Mi hiányzik és mi tetszik a jelenlegi állapotban?

Vannak barátaid, hobbid?

2016. jan. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérdező, most mi is a problémád? Mert rohadtul nem fejtetted ki. Az hogy kollégista vagy? Vagy mi? Vagy mert távol vagy a szeretteidtől? Vagy micsoda? Írd le egy mondatban, amitől KONKRÉTAN rosszul érzed magad. Talán azért nem válaszolnak máshol sem, mert ott sem írtad le a konkrét problémád.
2016. jan. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Leírtam nekik, de ide elfelejtettem, elnézést.

Nem szeretek kollégista lenni, az iskola se tetszik és csak egy évfolyamtársam van, akivel igazán jóban vagyok.

2016. febr. 1. 14:05
 4/4 anonim válasza:
Hol vagy kollégista?
2016. ápr. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!