Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vajon léteznek-e még hasonló...

Vajon léteznek-e még hasonló emberek?

Figyelt kérdés

Figyelem, ömlengés következik: egyszerűen jól esik leírni :)

Teljesen véletlenül találkoztam valakivel, akivel 7 órát beszélgettem. (Együtt utaztunk valahova és egymás mellett ültünk.) Egyszerűen olyan szinten beletenyerelt minden témába, ami érdekel, hogy valami hihetetlen. Hasonlóan gondolkodott társadalmi kérdésekről és jókat nevettünk. Azok szinte már csak bónuszok, hogy nem dohányzik, korban passzol, magasabb, egyetemet végzett, Budapesten él, szép kék szeme van... és még rengeteg minden más. Teljesen esélytelen volt, mert van egy barátnője, akit nagyon szeret és kölcsönösen eszünk ágában sem lett volna ezt megbolygatni. Szépen elköszöntem tőle és ennyi. Belül persze egy kicsi csillámpóni ugrált körbe-körbe. Ugye nem ez volt az egyetlen és utolsó alaklom, hogy ilyesvalakivel futottam össze? Könyörgöm mondja valaki, hogy a világban sokan futkosnak még olyanok, akikkel ennyire spontán jól tudom érezni magam, csak még nem tartunk annál a fejezetnél, hogy együtt szoruljunk be egy liftbe, odaköltözzön a szomszédba, megtaláljuk egymás elveszett izéjét, vagy ő legyen az új munkatársam! Szeretek olyanokkal találkozni, akik hasonló bolygóról vannak...

Ne írjátok, hogy klisés és az sem, hogy nem láthattam a hibáit (végre egyszer nem tudtam kapásból azt mondani, hogy nem). Csak azért mondom el, mert nem mondhatom el senkinek... :)

Szép napot!

21/L


2016. jan. 12. 17:47
 1/1 anonim válasza:

Van rá esély, de szerintem kevés.

Velem azonos neművel volt hasonló. Akkor láttam először, és egszerűen csak beszéltünk, beszéltünk, egyk téma ment a másik után, észre semv ettük, hogy elment az idő.

Szóval van ilyen, de azért ne várd, hogy már a jövőhéten összeakadsz egy ilyennel :)

2016. jan. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!