Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetnék kevésbé...

Hogyan lehetnék kevésbé szégyenlős?

Figyelt kérdés
Van barátom pár hónapja, viszont neki is nehezen nyíltam meg, még most is néha. Az idegenekkel való beszélgetéstől meg tartok, bár nem tudom miért. Soha nem voltam az a beszédes fajta, társaságban, ha nem a legjobb barátaim vannak csak, akkor alig szólalok meg, többnyire csak figyelem a többieket, mert úgy érzem, hiába mondanék is valamit, a hangom elveszik és nem is figyelnek rám. Kettesben tudok beszélni emberekkel, de néha attól is félek. Amúgy nem vagyok egy társasági ember, régebben sem jártam el sehova. Egy kapcsolatban az zavaró, ha a lány mindig csak aranyos, meg visszafogott, és nem tud kiabálni, veszekedésnél meg esetleg sír is? Vagy inkább olyan lány kell, aki keményen vissza tud olyankor szólni?
2015. nov. 19. 22:44
 1/2 RRR ***** válasza:

majd leszel

nem zavaró

isten őrizz az olyantól

2015. nov. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

" Egy kapcsolatban az zavaró, ha a lány mindig csak aranyos, meg visszafogott, és nem tud kiabálni, veszekedésnél meg esetleg sír is? "

Hát nekem konkrétan nagyon bejönne. Írtó cuki, aranyos személyiség lehet egy olyan. Tök édes. :D

2015. nov. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?



Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!