Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mostanában egyre gyakrabban...

Vad-Ász kérdése:

Mostanában egyre gyakrabban érzékenyülök el. Főleg esténként. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
18/F

2015. nov. 5. 23:30
 1/5 anonim ***** válasza:

En is igy vagyok, estenkent ram jonne a siras csak mar annyit sirtam az elmult 3 evben, hogy fizikailag nem megy.

Valoszinu elfojtott erzeseid vannak amik estere elojonnek, kerdezd meg magadtol, hogy mi ennek a gyokere es valtoztass azon

En is ezt tettem, ra is jottem mi a baj, csak nem tudok ellene tenni.

18L

2015. nov. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

És mi a baj?:(

Elmondod?

2015. nov. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hormonális kilengések ,elfojtott érzelmek megható filmek, bánat, kihagyott Pillanatok, közelgő érettségi
2015. nov. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Magány. Ideje kikapcsolni a gépet, elmenni egy konditerembe, új ismerősöket szerezni és egy közösséghez tartozni. Vagy elmenni téged érdeklő témájú klubba egy művelődési ház bármely klubjába. (Fotó szakkör, torna vagy tánc klub tök mindegy.)
2015. nov. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 veterán vas ***** válasza:
61%

Ha ez este 8 körül jelentkezik, akkor a mai naptól kezdve menj el mindig 1/2 8-kor futni, vagy kutyát sétáltatni. Ha bejön a hideg, akkor korcsolyázni. Ha nem akarsz kimozdulni otthonról, takarítsd ki a szobád, kezd el modellezni, hívj át haverokat dumálni. Énekelj, tornázz, táncolj, ne törődj vele ha látják hallják. Rázd föl magad, korai még 18évesen sírdogálva élni.

Felejtsd el a TV-t, főleg az argentín szappanoperákat, és minél kevesebbet ülj a számítógép előtt.


Végül, ha semmi más nem jut az eszedbe......... olvass! ;)

2015. nov. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!