Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért, lesz ezektől rossz kedvem?

Miért, lesz ezektől rossz kedvem?

Figyelt kérdés

Alapból nagyon jókedvű, nevetgélős vagyok, nagyon sok emberrel jóba vagyok szerintem, és mégis, ha valami veszekedés van két ember között, akik közül mind a kettőt fontosnak tartom, nekem van rossz kedvem. Ha megharagudnak rám, arról meg ne is beszéljünk... Akkor nagyon rossz érzésem, és kedvem van.

Az önbizalmam meg 0 lesz. Miért van ez velem?

Amikor kisebb voltam, a mostani barátnőm volt a legjobb barátnőm, és nagyon sokszor szó szerint csicskáztatott, meg szidott meg ilyenek. És ha megharagudtam rá, mindent meg akartam tenni, hogy kibéküljünk. Most is így van.

Kinövöm szerintetek?


2010. márc. 16. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:

4.-es koromban sajnos én is ilyen vtam ilyen egy lánnyal:csicskáztattam, mindenféle hülyeséget csináltattam vele ha bolondságot mondott én mindig alaposan kioktattam és felvilágosítottam a dolgok rendjéről. Na meg szidtam is sokszor. Néha előtte is. NAGYON MEGBÁNTAM!! Csak később értettem meg hogy mit érezhetett. Azóta persze bocsánatot kértem tőle és ő nagyon rendes volt:Azt mondta tényleg nagyon megbántottam és így nem hiszi hogy lehetnénk még barátnők de nincs harag és néha azért beszélgethetünk. :)

A kérdésedre válaszolva:Szerintem kinövöd bár nem minden ember egyforma.

2010. márc. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előző vok:L/13
2010. márc. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

hát sajnos az én barátnőm még most is sokszor ilyen:S

de köszönöm:)

2010. márc. 16. 20:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!