Mi lehet velem?

Figyelt kérdés
Sokan mondták megátkoztak...de nem hiszek benne...de mostanába furcsákat álmodtam, 3x megálmodtam a világvégét..és úgyanúgy jött el mind 3 esetben..horrort nem nézek mégis olyanokat álmodok..Mitől van ez?:( Mostanába elég ideges is vagyok..18-L.

2015. júl. 13. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Túléltél 3 világvégét ?

De jó neked, én észre se vettem, hogy világvége volt :D

Ne idegeskedj és ne a rossz dolgokra gondolj, hanem a szépre, jóra, és lazulj, pihenj, csavarogj, élvezd a nyarat.

2015. júl. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem éltem túl énsem..:))
2015. júl. 13. 10:46
 3/5 anonim válasza:

Szia.


Ne aggódj ezen. Nekem is történt hogy álmodtam ugyanazt többször egy éjszaka alatt. Namost, inkább azon törekedj hogy ezen az 'átkon' vagy rossz dolgokon ne gondolkozz a nap folyamán.


Sigmund Freud elmélete alapján azt gondolja hogy az ami a nap folyamán történik vagy amin gondolkozunk, együtt a félelmeinkkel befolyásolja azt amit álmodunk(persze Sigmund Freudnak a szexualitás is fő tényező ebben az esetben de szerintem itt nem érvényes) Gondolkozz egyébb dolgokon s foglald el magad. Lehet nem fog egyből müködni de garantálom hogy idővel menni fog.


És aki azt mondta neked hogy ez átok, az szerintem csak tréfált.

2015. júl. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi :-) de kaptam egy "átkot" ..exem írta..ha érdekel elküldöm, több, mint egy éve..de nem felejtem s azóta vagyok ilyen :(
2015. júl. 30. 20:20
 5/5 anonim válasza:
Küldjed el. Kiváncsi vagyok. Szerintem ne törödj vele. :)
2015. aug. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!