Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mérleg horoszkópú nőhöz...

Mérleg horoszkópú nőhöz csillagjegy alapján milyen horoszkópú férfi ideális? "Lelkitársi" viszonyra?

Figyelt kérdés
Tényleg csak horoszkópi kérdés, nem kell letolás.
2010. márc. 1. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Oroszlán mindenképp.
2010. márc. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem Vadkan.
2010. márc. 2. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mérleg (09.24 – 10.23.)

Derűs és alkalmazkodó


Fő tulajdonságai közül első helyre sorolható a báj, az elegancia, a választékosság. Fontos számára, hogy milyennek látja a világ. Nem tud élni mások elismerése nélkül. Nehezen viseli a kudarcot: tragédiaként éli meg, általában már az első nagyobb ellenállásnál összeomlik. Szeret hódítani, flörtölni, de csak a játék kedvéért, mert élvezi saját vonzerejét.


Mire kell vigyáznia? Mivel a veszekedés helyett a látszatbékét választja, egy idő után a szőnyeg alá söpört gondok tönkre teszik a kapcsolatát.

Ki illik hozzá? A Kos határozottsága, problémamegoldó képessége miatt ideális társa lehet. De az Ikrek és a Vízöntő életfelfogása is közel áll az övéhez.

Ki nem illik hozzá? Legkevésbé a Bak racionalitását és a Bika féltékenységét viseli el.

2010. márc. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Elsö!

Az oroszlán miért?:)

2010. márc. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert az oroszlán könnyen szót ért a mérleggel. =)
2010. márc. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ikrek, vízöntő, és mérleg. Tapasztalat, én is mérleg vagyok:)
2010. márc. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát szűz semmiképp se, mi előző párommal a végén már teljesen kikészítettk egymást. Ő a ridegségével, én meg állandóan birizgáltam minden miatt, mert nem volt képes leülni beszélgetni a problémákról. C'est la vie.
2010. jún. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy van egy oroszlán ismerősöm, akivel minden téren nagyon jól kijövök. =)
2010. júl. 3. 00:13
 9/9 anonim ***** válasza:
Ikrek, Vízöntő nagyon, Mérleg, és nekem még a Rák is bejött. És én is Mérleg vagyok, ezek pedig mind tapasztalatok:D :)
2011. jún. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!