Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Rosszul érzem magam hétköznapo...

Rosszul érzem magam hétköznaponként. Mit tehetnék? (lent)

Figyelt kérdés
Gimnáziumba járok és egyáltalán nincsenek barátaim. Tudom, magamból kell kiindulnom miért, de ha tudnátok milyen az osztály. Egyáltalán nincs összfogás semmilyen téren. Rossz az osztáyközösség. Van egy másfél éves kapcsolaton, nagyon szerelmes vagyok a barátomba. JÓl kijövünk. Ő rá mindenben számíthatok, de azért szükségem lenne barátokra is, gondolom értitek. Magányosnak érzem, hogy nincs egy lány megbízható barátnőm akivel mindent megbeszélhetnék, megbízhatnék benne. A barátommal mindent megbeszélünk, lelkitársam de túl nagy kérés lenne egy igaz barát? 18.L
2010. febr. 20. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem 2 igaz barátom van. Nálunk ugyanaz a helyzet, mint nálatok. Egyszer rá fogsz találni az igaz barátokra. Higyj nekem.
2010. febr. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
most jön a reklámszöveg: tudom miről beszélsz. én is gimnáziumba járok, nálunk is rossz az osztályközösség, vannak barátnőim, de nem igaziak. pedig elég barátkozós típus vagyok, de már nem is igen zavar , 4 hónap múlva már többé közünk se lesz egymáshoz. én ezen már nem rágódom, hiszen tuti lesz nekem is egy igazi barátnőm 1x, meg remélem neked is. + a felszínesség sem olyan rossz néha, senki nem kér számon, azt csinálsz amit akarsz (ennek ellenére rossz egyedül lenni:(...
2010. febr. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Előszőr is köszönöm a válaszokat. Igen, valószínűleg majd találok igaz barátokat, csak az bánt, hogy életem talán egyik legszebb időszaka a gimis kor és kicsit magányosan ment el...
2010. febr. 20. 21:59
 4/5 anonim válasza:
Ne aggódj, nem vagy egyedül. Én is hasonló módon éltem meg a dolgot. Igazából a közös tevékenységek kovácsolják össze az embereket, ezáltal válhatnak baráttá. Ehhez sajnos néha nem elég csak az órákra járás. Szerintem tervezz több programot az osztálytársakkal, így "civilben" jobban megtudod, hogy ki milyen ember. Lehet, hogy csalódni fogsz, de legalább megtudod, hogy kivel nem lesztek barátok. A lényeg, hogy próbálkozni kell. Remélem segítettem..
2010. febr. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én szivesen lennék a barátnőd :)
2010. febr. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!