Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan találhatnám meg a...

Hogyan találhatnám meg a saját stílusom, lehetnék az, aki akarok lenni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nem érzem jól magam a bőrömben. Úgy érzem, mind kívül, mid belül rám férne egy kiadós változtatás. De minden annyira zavaros...

Először is, úgy érzem, nincs semmi stílusom. Vannak jó ruháim, de csak kevésben érzem magam igazán jól. Anyukám, ha megtetszik neki valami, és szerinte jól állna rajtam, hatalmas lelkesedéssel (amit én nem akarok letörni) hazahozza, így rengeteg ruhám van, aminek több mint felét fel se veszem.

Ki szeretnék alakítani egy komolyabb és egyedibb stílust, de nem tudom, hogyan is foghatnék hozzá... az tetszik nekem, ami nevetségesen egyszerű, mégis kiemelkedik és felfigyelnek rá. Bejönnek az "alternatív" stílusúak.

Nem vagyok megelégedve a külsőmmel, és egyre jobban változtatni szeretnék magamon, mert így úgy érzem, a személyiségem is a nullával egyenlő.

Nagyon megköszönném, ha valakinek lenne tippje arra, hogyan foghatnék hozzá a drasztikus váltáshoz.


2014. dec. 18. 22:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Szó sincs arról h nulla a személyiséged. Végső soron ez senkiről se mondható el. Az már inkább, hogy nem arra figyelsz, hanem sajnos a külsőségekre. Így sose találod meg igazi önmagad.


Hogyan tudod megtalálni? Hát befele figyelj, ne másoknak akarj megfelelni -persze kompromisszumokra szükség van olykor ,minimálisan, de az más- és nem külsőségek jelentik a valódi személyiséget, valódi egyéniséget, stílust.


Örülj, h van mit felvenned, de ne a ruhák határozzák meg a stílusodat. Elcsépelt, de igaz a mondás: nem a ruha teszi az embert.

2014. dec. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!