Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hallottatok már a Vonzás...

Hallottatok már a Vonzás Törvényéről illtve az Agykontrolról? Kipróbáltátok már? Alkalmaztátok? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
én az agykontrollt kipróbáltam és nagyot csalódtam benne..hülyeség
2010. jan. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Van benne igazság, de egyébként nem új dolog, évezredes tanokra épül mindkettő. Csak az utóbbi években elővették, leporolták, teleaggatták mindenféle sallanggal, hogy eladhatóbbá válljon, a nép meg kajálja. Sajna olykor pont a lényeg veszik el...

Egyébként erős filozófiai és kvantumfizikai(!) vonatkozása is van a dolognak.

2010. jan. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hallottam róla, és bizonyos helyzetekben beválik. De csak olyankor, mikor stabil, erős vagyok lelkileg. Szétesett időszakokban valahogy hiába próbálom a jót előidézni, nem igazán jön össze... Talán azért, mert olyankor alapból nem tudok a jóra gondolni, hanem mindig a rossz jár az agyamban, és az stagnál... Kisebb sikerélmény, és egyből pozitívabban látom a világot, így könnyebb a jóra gondolnom...

Mikor beteg vagyok, akkor általában 1-2 nap alatt képes vagyok "meggyógyítani" magam gyógyszerek nélkül... Szerintem ez is olyasmi mint a placebo hatás. Elhiteted magaddal, hogy nem is vagy beteg, és ha az is vagy, hamar kimászol belőle...

Ám ajánlom figyelmedbe a Titok című dokumentumfilmet. Nagyon érdekes, érdemes rajta elgondolkodni.

2010. jan. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én végeztem Agykontroll tanfolyamot.

Hiszek is benne.Ez másképp nem működik.

Hinni és gyakorolni ez a titka, és semmi elvárás, mert különben blokkolja az ember az agyát.Orvosok is megállapították ha valakiben nincs élni akarás, hiába nincs semmi baja, meghallhat,de olyan is él akiről az orvosok már lemondtak.

De ez az élet más területén is így működik.

Igen is létezik a vonzás törvénye.

Az a négynapos tanfolyam egy életre szólóélményt adott.

Azt mindenki tudja, hogy az embert a gondolatai formálják.

Ha csak negatív gondolatai vannak valakinek olyan dolgokat vonz is be.


Maga a pozitív gondolkozás kevés, kell egy helyes, önismeret,önértékelés, önbizalom.


Apró dolgokkal kell lépésenként elkezdeni, és jönnek a sikerélmények.


Én betegség gyógyítással nem foglalkoztam soha, azt rábízom az orvosokra.


Az agykontroll 30 perces meditáció felér egy négyórai alvással.

Mindenféle drog nélkül, elképzelsz egy régi kellemes helyet ahol szívesen voltál, és ide mész vissza mindig."Képeket" jelenítesz meg a képzeletedbe, na itt szoktak azok az emberek elbukni akik könyvből akarnak tanulni. Olyan vizuális képre vágynak mint az álom, vagy a mozi kép, pedig elég erősen gondolni a dologra.

Minnél erősebb a vágy az akarat benned minél többet képzeled el annál valószínűbb meg fog történni.

Persze reális elérhető célnak kell, hogy legyen.

Nekem segített egy erős, önbizalmat adni, pozitív gondolkodást.

Semmi mágia, varázslás nincs benne, nem erőszak, és nem vallás.

2010. jan. 28. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Örülök hogy más is gondolkodik nem csak a pénzt hajhássza mindenki!!!!Rajtunk múlik hogy az emberiség hova jut idővel, miért csinál mindenki úgy mintha csak az egyének léteznének és a havi megélhetés????.............
2010. márc. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem Yoda mester tanította még padawan koromban. Eddig bevált.
2010. jún. 18. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!