Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyn lány jön be a fiuknak?

Milyn lány jön be a fiuknak?

Figyelt kérdés
Mmint személyiség, kinézet terén.. mi az ami nagyon zavaró lehet? Egy normális hosszútávú, komoly kapcsolat esetén...

2014. szept. 17. 12:22
 1/4 2xSü ***** válasza:

Minden fiú más. Mindenkinek más jön be. Van, aki azt szereti, ha a lány szerény, szende, félénk. Van, akinek az jön be, ha egy lány vagány, kezdeményező, aktív. Van, akinek az jön be, ha a lány kissé butuska, mert ugye így fel fog nézni rá. Van, akinek meg az jön be, hogy ha a lány művelt, intelligens, saját véleménye van, mert így lehet vele beszélni dolgokról.


A fiúk – ahogy a lányok sem – nem öntőforma alapján készülnek. Sokféle személyiség, sokféle élettörténet sokféle ízlést alakít ki.

2014. szept. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ne olyan akarjon lenni, amilyet én szeretnék, ne akarjon alkalmazkodni, ne legyen megfelelési kényszere. Adja önmagát, és eldöntöm, hogy nekem az a személyiség (és kinézet) tetszik-e vagy sem. De ne legyen azért zöld haja, mert nekem az tetszik. Ne játsza azért szende szüzet, mert az jön be.
2014. szept. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 2xSü ***** válasza:

Ami megfigyelésem szerint gondot okoz egy párkapcsolatban hosszútávon:


Ha túl különbözőek vagytok. Ha így van, nem fogjátok érteni egymást, nem tudtok azonosulni a másikkal. Ami téged lelkesít, arra a párodnak is büszkének kell lennie és fordítva. Értenie kell a lelkesedésedet. Ettől nem kell neki is lelkesedni, de látnia kell, hogy te miért lelkesülsz ezért vagy azért.


Ha túl egyformák vagytok. Ez ugyan egy csomó konfliktustól megszabadít, de unalmassá teszi a kapcsolatot. Nem tudtok egymásnak új perspektívákat mutatni.


Ha túlságosan bezárkóztok. Egy kapcsolat elején az ember inkább vágyik a másikra, mint a többi emberre. De hosszútávon kell, hogy magánéleted legyen, legyen saját hobbid, saját baráti köröd, ahova a másik nem megy el. Mert ha mindent együtt éltek át, akkor nincs miről mesélni, nem ér annyi egyedi inger, amit meg tudnál osztani a másikkal.


De ezeket nem úgy kell megoldani, hogy egy adott pár mellett felveszel egy szerepet. Hosszútávon úgysem tudod hitelesen alakítani azt. Nem a személyiségedet kell igazítani a társadhoz, hanem a társadat kell úgy megválasztani, hogy a fentieket is figyelembe veszed. Nem mintha ez úgy általában működne. :-) A szerelem a legtöbb esetben irracionális, sőt szembe megy a racionalitással. De ha a fentiek tükrében nézed a világot, idővel azon is változtatni fog, hogy hogy ítéled meg az embereket.

2014. szept. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kissé harcias lányok jönnek be, akik szókimondóak, de nem a lekezelő stílusban (tehát mond hibákat, ugyanakkor alternatívákat is, hogy változzon az az X személy). Jó humora legyen (de ne szarkasztikus), megértő, és mélyen érző (érezni lehessen, hogy tényleg szeret és nemcsak elvisel - bár ez csak idővel tud kialakulni).

Kinézetre: vékony, magas, szép lábakkal, nem szokványos szemszínű, aki nekem bejönne.

Zavaró, ha lenéző a másikkal szemben.

2014. szept. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!