Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi az a tárgy, amihez a...

Mi az a tárgy, amihez a legjobban ragaszkodsz? Kitől kaptad? Milyen alkalomból? Miért fontos neked?

Figyelt kérdés
2010. jan. 15. 22:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Egy piros plüssbagoly. Születésem óta (19 éve) megvan, így ez az a tárgy, amitől soha, semmiért nem válnék meg.
2010. jan. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Sőt, ha jobban belegondolok, már 20. éve lesz február végén. És még egész jól bírja.
2010. jan. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Egy macikutya keveréke:D 18éve az enyém imádom:)

és a naplóóm

2010. jan. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
A plüssnyuszim, ami 19 éve megvan (születésem óta), illetve a füzeteim, amikbe írok. Ja, és a bőrtopom!
2010. jan. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

nekem igazából nincs ilyen nagyon régóta lévő tárgyam..hmm de olyan szempontból hogy semmiképp sem válnék meg tőlük a hangszereim, a gitárom amit apától kaptam néhány éve és a citerám ami szintén 3 éves lesz idén. (de van több hangszer is )


azt szeretném kérni tőletek hogyha valahogy meg lehetne csinálni, mutatnátok képeket a piros plussbagolyról, a macikutyáról és a nyusziról? :) csak kíváncsi vagyok hogy ilyen régóta megvannak hogy néznek ki:)

2010. jan. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
utolsónak utolsó előtti: de ari vagy!!:) Én sajnos nem tudok mutatni a nyuszimról, de hátha a többiek. Amúgy nekem olyan 3 éve el lett vive játékrestaurátorhoz, és kicsit ki lett pofozva. Szegénykém már nagyon haldoklott.
2010. jan. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
köszi, te is ari vagy:) akkor még reméljük sokáig magmarad és megőrzi az emlékeket:)
2010. jan. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
a vánkosomhoz. igen csak rosz állpotban van már, de mivel rajta van a huzata, nem látszik. Annyira megszoktam, hogy hiába van ugyanilyan itthon csak újba, nem engedem ezt kidobatni.
2010. jan. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ilyen... vagyis van egy plüssnyúl, de azt is jól elrejtve tartom mert rossz emlékek fűznek hozzá, jobb ha nem is látom. De ki sose dobnám mégse.
2010. jan. 16. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Mi az a rossz emlék? :(
2010. jan. 16. 08:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!