Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A fiúkat mennyire zavarja a...

A fiúkat mennyire zavarja a nagy mellbimbó?

Figyelt kérdés

Már picit unom ,hogy minden barátnőmnek kis borsónyi mellbimbója van..nekem meg vagy 2-3x nagyobb..es ha mondjuk pizsi poló van rajtam akkor nagyon látszik...a többieknek meg alig ha..

Nem kicsi a mellem..de nem is a nagy kategória...a fiú osztálytársaim szerint nagy,formás és feszes egy 14 éves lányhoz képest..de...nemtudom hogy a mellbimbóm mennyire zavarná a fiúkat...



#fiú #mell #lány #lbimbó
2014. júl. 22. 23:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem semennyire, a többit se szerintem. Hogy ti mennyi mindenen tudtok feleslegesen problémázni... :D
2014. júl. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kit érdekel? Emberi test szépsége. Akinek meg nem tetszik, akkor az már megmondja a többit. Milyen legyen a hajad színe, a derék méreted, a stb. Másrészt ne érdekeljen 14 évesen, hogy mit szólnak a testedhez a fiúk. sőt, 24 évesen se érdekeljen. Ilyen vagy,és aki szeret, az elfogad ilyennek. Vagy plasztikáztatni akarod majd magad, hogy bejöjj pár plasztikcicát kedvelőknek?
2014. júl. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem fog zavarni senkit, én kimondottan a nagy bimbókat szeretem, és biztosan nem vagyok vele egyedül.
2014. júl. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kuner válasza:
Én imádom a nagy bimbókat, nincs is annál jobb!!
2023. nov. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!