Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mért nevetek mindene? Alapjára...

Mért nevetek mindene? Alapjáraton jó humorom van és szeretem, a másik embernek is megvan ez az adottsága!

Figyelt kérdés
Régen nem voltam ilyen "vigyori" Talán azért mert kevesebbet vagyok emberek közt? (sok számítógép)
2010. jan. 4. 17:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én is iylen vok csak én mikor verset mondok akk inkább nézem, a padlot ne hogy elkapjon a röhögés xDDDDDDD föleg mikor megláttom a győrikekszett (ofmet)és a hüyle pofáját XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD én szeretek nevetni:D van mikor 15 perces röhögögörcsöm van mert csak ugy eszembe jutot egy két dolog amin elkapp a röhögés xDDDD szal röhögjünk eggyütt XDDDDDDDDDDDDDD
2010. jan. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
én is így vagyok:D:D minden szünetbe ott röhögünk xD főleg 6. óra előtt jááj megint xDDDDDDDDD
2010. febr. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
csak boldog vagy ez nem baj:D inkább nevess mint sirj:(:D:D:D
2010. febr. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!