Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Személyiséget hogy lehet...

Személyiséget hogy lehet fejleszteni ilyen irányba?

Figyelt kérdés

csendes típus vagyok, nem jutnak eszembe spontán hülyeségek.. szeretnék énis ilyen lenni, de nemtudom hogyan..

szeretnék a suliban énis a "menők" közé tartozni, de ők kinéznek engem, mert nem vagyok olyan közvetlen.. "gátlástalan" vagy nem is tudom még hogy fejezzem ki magam..

ha nem is közéjük tartozni... de legalább ne úgy nézzenek rám, mint 1 kis nyomi gyerekre.. általában nem érdekelnek mások véleménye, de velük fogok járni még 5 évig egy suliba..


azt mondják, aki sokat olvas, annak bővül a szókincse, ezáltal jobban hozzá tud szólni mindenhez.. lehet ez lenne a megoldás? de tanulás és sport mellet már nincs túl sok időm..


mikor olyan barátaimmal vagyok, akik ilyenek, mindíg arra gondolok, hogy ez nekem miért nem megy? gyakorlatilag semmiről, hülyeségekről beszélnek.. de vicces.. és tök jófejek..


fiu vok


2010. jan. 2. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
próbáld ki magadban. pl képzelj el egy helyzetet és gondolj ki rá poénos beszólásokat. sokat gondolkodsz és élőben is menni fog
2010. jan. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha elég sok időt töltesz ilyen társaságba szerintem egy idő után rááll az agyad hogy ők min nevetnek számukra mi a jó poén, és esetleg neked is eszedbe jutnak majd. De erőltetni nem kell hogy minden mondatod nagyon vicces legyen mert akkora csak jobban kinéznek majd. Én speciel ilyen spontán hülye vagyok, de azért néha rossz is mert én nem szeretek ilyen lenni, meg aztán mikor néznek rád hogy na mondj valamit hadd kacagjanak az elég sz*r érzés, legalábbis nekem. De az olvasás tényleg segít, nem kell mindennap egy regény egy-két oldal elég szerintem, aztán ráérzel.
2010. jan. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

az a baj, hogy télleg nagyon alkalmazkodó típus vagyok, de nem töltök sok időt ilyen társaságba, csak nagy ritkán találkozok velük..

olvasást majd megpróbálom, de még arra is gondoltam, hogy family guy összes évadot végignézem

2010. jan. 2. 21:22
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem azok a poénok túl erőltetettek... de te tudod

első

2010. jan. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

lehet, hogy túl erőltetettek, de attól is biztos fejlődik kicsit..

én azokon már azért röhögök, mert annyira nevetségesen erőltetett, hogy már jó

2010. jan. 7. 21:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!