Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vannak céljaid? Melyek a...

Vannak céljaid? Melyek a rövidtávú és hosszútávú célkitűzéseid?

Figyelt kérdés
2009. dec. 29. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Rövidtávon sikeresen le kell zárnom ezt a félévet. Hosszútávon németet kéne tanulnom, hogy a nyelvvizsga mögött valódi (tárgyalóképes) tudás is legyen + le kell diplomázni. Igazából ennyi, a többi bizonytalan, erősen gondolkozom, hogy külföldön indítsam be az életemet és ott is járjak mesterképzésre, aztán meg majd meglátom milyen (piaci) helyzetek vannak és az alapján döntök.
2009. dec. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Vannak.

Rövid távú: Sikeressen venni az előttem lévő nehézségeket az suliban, otthon, és a kapcsolataimban

Hosszú távú: Sikeres emberré válás. Ez mindenkinek mást jelent. Nekem azt, hogy egészséges vagyok, családommal, barátaimmal szeretetben élek, van szabadidőm, elismeréseket kapok, szeretem a munkámat, nem szűkölködöm pénzben, és van jövőképem, tehát tudni akarom, hogy mi lesz holnap. Még egy dolgot szeretnék: Jobb emberré vállni. Tehát jobb barát, jobb gyereke a szüleimnek, jobb testvér, jobb diák és még sokminden másban is jobb szeretnék lenni.

2009. dec. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon helyes! Tetszett mindkét válasz! Sok sikert a megvalósításukhoz!
2009. dec. 29. 20:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem elég sok célom van, ami szép sorban megvalósításra vár még.

Vannak nagyobbak, amiket összekötnek rövidtávú, kisebb célok. Alapvetően viszont az mozgat, hogy megvalósítsam az önmagamról alkotott képemet, elismerjenek(és hiteles képet kapjak saját magamról), és folyamatosan tudjak változni, fejlődni és megújulni. Szeretnék rengeteg embernek segíteni, sok pénzt keresni (ez igazából nem cél csak eszköz), és kiegyensúlyozottan, harmonikusan és elégedetten élni. Aztán boldog párkapcsolatot, később családot is alapítok majd. A gyerkőceimnek pedig szeretném megteremteni az anyagi hátteret egy szép élethez.:)

Ez nagyon vázlatos, de ezek az alapok amiket "kiszínezgetek" még...

(20/L)

2010. nov. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!