Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Minden fizikai munkás gyakran...

Minden fizikai munkás gyakran hallja a következőt? "dógozzá bázmeg"

Figyelt kérdés

ez miért van?


aki nem tud elhelyezkedni ott amiben jó, annak csak ez jut?



2014. máj. 8. 20:24
 1/5 anonim válasza:
Ez a pokol, azon belül Magyarország! Mit vártál?
2014. máj. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nagyjából ezt, de szerintem ez egy totálisan elferdült dolog, úgy van ahogy az ember gondolja, ha fizikai munka, akkor egész nap káromkodás, beszólogatás a másiknak..ha értelmiségi akkor csak simán egész nap káromkodás, a beszólogatás talán elmarad


az ember önmagához képest hülyébb sokszor mint az állatok úgy ámblokk

2014. máj. 9. 23:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért nem minden környezetre mondható ez el. Gyárban 8 általánossal sem rendelkező cigányok között elmegy, de szakmájában dolgozó és megbecsült szakember ezt már nem nézi el!


Én is kétkezi fizikai munkát végzek, de ha valaki ilyet beszólna, akkor azt az anyjába küldeném el!

2014. máj. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

én egy olyan helyzetben vagyok, hogy 20 évesen 40 évesek vagy idősebbek vesznek körül és egymással jól elröhögcsélnek engem meg ált lenéznek, lekezelően beszélnek velem..


nem is érzem annak módját, h szóljak vissza az ilyennek

2014. máj. 10. 22:52
 5/5 anonim válasza:
Hol dolgozol?
2014. máj. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!