Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok igy ezzel?

Miért vagyok igy ezzel?

Figyelt kérdés
Szeretek segíteni a kiközösített, különc vagy depressziós lányoknak. Előfordult már nem is egyszer, hogy az ongyilkosságtól mentettem meg valakit. Tobben meg akarták "hálálni", de én erkolcsből visszautasítottam az összes ilyet. Sok csalódas ért parkapcsolatilag többszor is. Lehet ezért nem tudok en bizni valakiben, csak segiteni az ilyen nem tul nepszeru lanyoknak. Szerintetek normalis vagyok? Ez mazohizmus? Teljesen hetero, 18/f

#uborka #dunctos
2014. máj. 8. 02:17
 1/3 anonim válasza:
93%
Fake szagot érzek!
2014. máj. 8. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fake. Én is ilyen vagyok, csak lányban. A kapcsolataim nekem is elcseszettek. A depressziós lányoknak én is szoktam segíteni. De közben vágyok egy stabil kapcsolatra fiúval. De ott is csak a lelkileg sérülteket fogom ki. Szerintem nem normális, amit csinálunk, de jó dolog is sok szempontból. Megváltozni úgysem fogok tudni. Erről írtam pont blogot egyik nap. :D Mindenesetre csak addig jó ez, amíg nem megy a te életminőséged rovására. És sajnos megy nálad is, ha jól látom. biszexuális, 20/l.
2014. máj. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha jól gondolom, ez egy pszichológiai védekező mechanizmus (altruizmus amivel azt kompenzálod, hogy a világ egy fos hely, fos emberekkel és sok csalódással) + vágysz egy társra, ezért lányokon segítesz inkább.


Van a mazochizmusnak is egy ilyesmi változata, mikor nem a fájdalmat vagy a hasonlókat élvezed, hanem azt, hogy önfeláldozó vagy, lemondasz dolgokról másokért, energiát fordítasz arra, hogy másnak jó legyen és közben azt élvezed, hogy ez leszív.


Valamelyik a kettő közül

2014. máj. 10. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!